Podziemie


Join the forum, it's quick and easy

Podziemie
Podziemie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie nr 1

3 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 2 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Tomoe Czw 16 Sty 2014 - 15:27

-Zrób tak by było mi przyjemnie, Hajime..-mruknął cicho, i spojrzał na niego spod lekko przymkniętych powiek, i usiadł tuląc się nadal do poduszki, gryz jej kant.. -Nie chcę byś był delikatny..-miałknął tylko cicho.. Wiedział, że jak będzie nie delikatny, to zamieni się w liska.. Ale grunt, żeby było mu przyjemne..., ma nadzieję, że nie będzie zły, że wbije mu pazurki, lub od tak nagle się zamieni, no ale cóż, swojej natury nie zmieni...
Tomoe
Tomoe

Liczba postów : 20
Join date : 05/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 2 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hajime Czw 16 Sty 2014 - 15:32

- Proszę o dokładniejszy rozkaz, nie mam prawa sam wymyślać co mogę, a czego nie mogę. - spuściłem wzrok zawiedziony, wiedziałem co miał na myśli, jednak zawsze mogłem się mylić, jednakże to drugie zdanie pokazało, że jednak kupił mnie tylko w jednym celu.
Pierw miał gdzieś to, że nie wykonuję rozkazów, jakby nie chciał mi nic kazać, a teraz kazał coś, co rozumiałem, ale nie rozumiał że nie jest łatwo robić to, co inni sobie zażyczą. Jednak od dawna moim własnym życiem było służenie właścicielowi, i byłem zmuszany aby rozkazy ich wykonywać, nawet jeśli sprzeciwiałem się od początku.
Hajime
Hajime

Liczba postów : 20
Join date : 05/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 2 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Tomoe Czw 16 Sty 2014 - 15:48

-Nie ważne już..-puścił poduszkę, i wstał z łóżka.. -Połóż się na łóżku, i sie zdżęmnij..-prychnął cichuteńko, i wyszedł z pokoju, omijając go szerokim łukiem, i poszedł do kuchni.. Zgłodniał, i przydała by się cieplusia herbata.. Ma rączki i nóżki, i może.. Jak na razie.. Zrobił sobie ciepłej herbatki z imbirem, i usiadł na blacie, pijąc ją powoli.. Jego pierwsza miłość, herbata.. Koneser? Chyba tak..
Tomoe
Tomoe

Liczba postów : 20
Join date : 05/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 2 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hajime Czw 16 Sty 2014 - 15:51

- Jeśli taki jest twój rozkaz to nie mam prawa odmówić. - szczerze to tęskniłem za zwykłym łóżkiem, od kilku lat, może więcej, może mniej, spałem to na dworze, to na podłodze, wszędzie tylko aby było źle.
Gdy wyszedł wziąłem się za wykonywanie rozkazu, i po położeniu się w końcu na łóżku, gdzieś przy samym brzegu aby mu nie zabierać miejsca, i zamknąłem oczy, mimo że nie spałem. Nie mogłem iść spać bez pozwolenia, a gdybym się 'zdrzemnął' to nie wiedziałbym kiedy rozkazałby coś innego, a to byłby już grzech i powód do kary.
Ciągle wsłuchiwałem się we wszystko, chciałem słyszeć kiedy znów nadejdzie, chociaż jako właściciela niezbyt go polubiłem, wydawał się taki dziwny, i inny od poprzednich.
Hajime
Hajime

Liczba postów : 20
Join date : 05/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 2 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Tomoe Czw 16 Sty 2014 - 19:23

Po wypiciu herbaty poszedł do pokoju, miał wielką nadzieję, że śpi.. Chciałby, żeby się wyspał.. Położył się obok niego, i bawił się ogonkiem, kołysał nim, robił jakieś szlaczki, robił z nim dużo rzeczy.. Ruszał uszkami, i zamykał powoli oczy. W końcu, jego ogon bezwłądnie opadł, a jego uszy, klapły, zasnął... Ruszał się na różne strony, to tulił się do pleców niewolnika, to do poduszki, to pokładał się w nogach, jego pozycję do spanie, były przeróżne..
Tomoe
Tomoe

Liczba postów : 20
Join date : 05/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 2 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach