Podziemie


Join the forum, it's quick and easy

Podziemie
Podziemie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ulica (główna)

3 posters

Go down

Ulica (główna) Empty Ulica (główna)

Pisanie by Hurein Vive Sob 28 Gru 2013 - 17:04

Jest to największa ulica przechodząca przez całe miasto, zwana również Ulicą Główną.
Znana jest z tego że zarówno w dzień jak i w nocy jest tam stosunkowo ciemno, głównie przez wysokie budynki których jest tam mnóstwo. Ulicę tą tworzy jednopasmowa droga dla aut, i po obu stronach chodniki ze skromnymi, ale dobrze działającymi latarniami.
Po obu też stronach co jakiś czas można ujrzeć małe, skromne sklepiki w których można kupić bardzo dużo rzeczy, jednak nawet jeśli to pozostają nieodkryte.
Jest jednym z głównych siedlisk tych 'nie najgorszych' niewolników, głównie ze względu na to że ulica ta prowadzi między innymi do apartamentów Sunrenów.
Hurein Vive
Hurein Vive
Admin

Liczba postów : 98
Join date : 28/12/2013

https://kraina-podziemia.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Ulica (główna) Empty Re: Ulica (główna)

Pisanie by Lauri Czw 20 Mar 2014 - 18:45

Wszedł na główną ulicę, trzymając Schiaviego na smyczy. Nie było tu za wiele do roboty, więc jedynym miejscem, na jakie mogli pójść, to to.
Lauri
Lauri
Specjalny User

Liczba postów : 424
Join date : 28/12/2013

Powrót do góry Go down

Ulica (główna) Empty Re: Ulica (główna)

Pisanie by Schiavi Pią 21 Mar 2014 - 14:05

Pogoda całkiem dziś dopisywała, więc właściwie nic mi teraz nie przeszkadzało. Dawno - nigdy? - nie byłem na spacerze, więc taki błogi spokój od razu poprawiały mi nastrój. Nawet smycz nie była wtedy uciążliwa. Cały czas szedłem obok Lauriego, odruchowo rozglądając się na boki.
- Uśmiechnij się - poprosiłem pogodnie.
Schiavi
Schiavi
Specjalny User

Liczba postów : 419
Join date : 30/12/2013

http://xzebediahx.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Ulica (główna) Empty Re: Ulica (główna)

Pisanie by Lauri Nie 23 Mar 2014 - 21:37

- Uśmiechnąć? Raczej nie mam powodu - odburknął tylko, jak zwykle dość ponuro. Wsadził dłonie do swoich kieszeni, trzymając cały czas jego smycz.
Lauri
Lauri
Specjalny User

Liczba postów : 424
Join date : 28/12/2013

Powrót do góry Go down

Ulica (główna) Empty Re: Ulica (główna)

Pisanie by Schiavi Czw 27 Mar 2014 - 15:08

- No to muszę dać ci powód - odpowiedziałem pogodnie, nie odrywając od niego spojrzenia. Może publicznie nie powinienem pokazywać, że go lubię (Lauriemu wystarczająco dobrze to wychodziło), ale nie lubiłem widzieć go takim ponurym. W taki piękny i słoneczny dzień jak dziś nikt nie powinien się smucić. Chociaż... to wampir. W sumie ma ku temu prawo. Odrobinę sam się zasępiłem i chrząknąłem cicho.
Schiavi
Schiavi
Specjalny User

Liczba postów : 419
Join date : 30/12/2013

http://xzebediahx.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Ulica (główna) Empty Re: Ulica (główna)

Pisanie by Lauri Pią 28 Mar 2014 - 21:17

- Masz zły humor dlatego, że ja też jestem ponury? - spytał po chwili milczenia, przyglądając mu się. Powoli idąc do przodu wyciągnął jedną rękę z kieszeni i poczochrał go po włosach, przyciągając chłopaka bliżej siebie.
- Uke powinni być zawsze radośni - mruknął dość złośliwie.
Lauri
Lauri
Specjalny User

Liczba postów : 424
Join date : 28/12/2013

Powrót do góry Go down

Ulica (główna) Empty Re: Ulica (główna)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach