Podziemie


Join the forum, it's quick and easy

Podziemie
Podziemie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie nr 3

2 posters

Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hurein Vive Sob 4 Sty 2014 - 11:41

Mieszkania przeznaczone dla niższych rangą, jacy nie weszli w posiadanie wielkich wilii, są wystarczająco duże. Na pierwszym piętrze znajduje się przestronna kuchnia wraz ze stołem, przy którym domownicy mogą spokojnie zasiąść i zjeść posiłek. Dom posiada również elegancko urządzony salon, utrzymany w jasnych kolorach. Z korytarza można wejść również do łazienki, w jakiej znajduje się zarówno prysznic jak i wanna. Jest wyłożona kremowymi kafelkami. Zaraz obok niej jest dobudowany niewielki pokój, przeznaczony dla gości, czy na własne potrzeby. Na drugim piętrze, do którego prowadzą schody, znajduje się sypialnia na poddaszu z dwuosobowym łóżkiem i dużym oknem, przez które widać miasto.

~Kazuya Nijimura
~


Ostatnio zmieniony przez Hurein Vive dnia Sro 29 Sty 2014 - 15:11, w całości zmieniany 1 raz
Hurein Vive
Hurein Vive
Admin

Liczba postów : 98
Join date : 28/12/2013

https://kraina-podziemia.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gość Sob 4 Sty 2014 - 13:00

Wszedł do swojego mieszkania, wpuszczając nowo nabytego niewolnika. Dopiero wtedy zmierzył go uważnym spojrzeniem, zamykając za nim drzwi.
- Czym ty właściwie jesteś? - zadał w końcu pytanie, jakie go męczyło od dłuższego czasu. Przesunął palcami po jednym z jego skrzydeł, uważnie oglądając pióra, z jakich były złożone. Zostawił go w spokoju dopiero po chwili, rozsiadając się na kanapie. Ale coś czuł, że chyba zna odpowiedź na pytanie, jakie przed chwilą wypadło z jego ust.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Aydan Sob 4 Sty 2014 - 13:09

-Raczej normalny człowiek nie ma skrzydeł- nienawidził pytań tego typu, chyba tylko debil nie wiedziałby że jest aniołem, aniołkiem, czy czym tam, każdy mówił na niego inaczej. Musiał tak stać, bez pozwolenia nie mógł zrobić czegokolwiek, a po rozejrzeniu się nie wiedział nawet gdzie jest, wszystko różniło się od lochów w których żył i się wychowywał. Nie ruszał się nawet, nie drgnął, po prostu wpatrywał się we wszystko jakby był w muzeum, o których pojęcia nawet nie miał. Co spojrzał to zadziwiało go co innego, jego umysł napadały miliony myśli, miliony pytań, jednak na razie wolał skupić się na wkurzaniu nowego właściciela aniżeli na wypytywaniu o to co w ówczesnym świecie się dzieje.
Aydan
Aydan

Liczba postów : 9
Join date : 03/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gość Sob 4 Sty 2014 - 13:28

- Pytałem się, czym jesteś. Wiem, że nie jesteś człowiekiem, tylko aniołem albo demonem. Nie znam właściwości tych ras na pamięć, więc może raczyłbyś mi odpowiedzieć? - mruknął, wsuwając sobie kolejnego papierosa do ust. Ale się rozgadał. Teraz musi się tylko uspokoić, żeby nie zrobić chłopakowi krzywdy. Nie byłoby zbyt ciekawie, gdyby ten został zmaltretowany już w pierwszych pięciu minutach pobytu ze swoim panem. Chociaż jego temperament już zaczynał go irytować.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Aydan Sob 4 Sty 2014 - 13:43

-Demony nie mają anielskich skrzydeł, a hybryda jest bardzo rzadka, wiec powinieneś się domyślić że raczej jestem aniołem- powoli zaczynały go boleć nogi, ale nie miał zamiaru o nic prosić, skoro tak to sam będzie siebie męczyć i po jakimś czasie albo zemdleje, albo nie będzie mógł się ruszać, był w stanie coś takiego zrobić. Nawet już skrzydła zaczynały mu drętwieć, ciągle musiał utrzymywać je bardziej w górze aby mogły dalej go zasłaniać, nie miał zamiaru paradować nago bez powodu, a mu raczej nie chciało się mu na razie rozkazywać, bo i tak by się sprzeciwić. Bo po co być posłusznym?
Aydan
Aydan

Liczba postów : 9
Join date : 03/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gość Sob 4 Sty 2014 - 13:52

- Cóż, nie mogłem wiedzieć, czy cię w przeszłości nie zmutowali - uśmiechnął się dość kpiąco, mierząc go uważnym spojrzeniem. Odetchnął cicho, z wyraźnym znudzeniem.
- Chyba nie masz zamiaru się tak zasłaniać cały czas? Nie pozwoliłem ci na to - oznajmił chłodno, siadając wygodniej na sofie. Oczywiście nie dopuszczał do siebie nawet możliwości, że ten mu odmówi. Przecież był jego właścicielem.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Aydan Sob 4 Sty 2014 - 13:58

-Ale też niczego nie rozkazałeś ani nie zakazałeś, jestem obojętny na brak czegoś takiego- zawsze miał coś, co pomogłoby mu się obronić, chociaż i tak lubił gdy jego właściciele się tak czepiali. -A ty chyba nie masz zamiaru pozwolić abym zemdlał czy też aby stało się coś gorszego, ledwo nogi i skrzydła czuję, a to dla mnie najważniejsze- specjalnie udawał takiego spokojnego, w środku jednak chciał się już śmiać i zacząć naśmiewać, bo według siebie miał powód. On zawsze miał jakiś powód aby móc wkurzyć właściciela, mimo że powinien się takiego słuchać i trzymać bo zawsze mógł trafić się ktoś gorszy, ale już sam przeżył chyba wszystko co tworzyłoby piekło i nic mu nie stało na drodze aby przelecieć przez wszystkich którzy chcieliby go zakupić i wziąć za zabawkę.
Aydan
Aydan

Liczba postów : 9
Join date : 03/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gość Wto 7 Sty 2014 - 17:16

-A z resztą... - odetchnął cicho i poszedł na chwilę do swoich walizek, wyciągając stamtąd spodnie i koszulkę. Rzucił wszystko chłopakowi, żeby ten nie musiał łazić nago. Zaraz potem otworzył przed nim szeroko drzwi i wrócił na sofę. Zerknął na niego kątem oka.
- Jesteś wolny, nie bawi mnie posiadanie niewolników. Idź i rób co chcesz - mruknął, zwracając uwagę na obraz za oknem.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Aydan Wto 7 Sty 2014 - 17:42

-Nigdzie nie idę- trochę się zdenerwował, chyba nie po to go w końcu kupił aby bez powodu teraz go wypuszczać, to jego wina że nie zastanowił się do czego mu się przyda. -Nie mam zamiaru opuszczać właściciela, nic mnie w normalnym świecie nie czeka- nieco posmutniał, nie lubił o tym myśleć, o tym że gdyby tylko został uwolniony umarłby, w końcu prawie narodził się jako niewolnik, ponadto był aniołem i osoba która go wychowała sterowała jego losem, a akurat tamten gościu wybrał sobie to, że nigdy wolny nie zostanie, a gdy zostanie od razu straci wszystko, razem z życiem. Nie zwrócił uwagi na ubrania tylko trochę nawet odsunął od siebie skrzydła, zaczynały go wkurzać swoją wielkością.
Aydan
Aydan

Liczba postów : 9
Join date : 03/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hurein Vive Sro 29 Sty 2014 - 15:12

Fabuła zablokowana, Aydan niech wróci na targ niewolników.
Powód - zbyt długa nieobecność oraz usunięcie użytkownika.
Hurein Vive
Hurein Vive
Admin

Liczba postów : 98
Join date : 28/12/2013

https://kraina-podziemia.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach