Podziemie


Join the forum, it's quick and easy

Podziemie
Podziemie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie numer 4

3 posters

Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Mieszkanie numer 4

Pisanie by Hurein Vive Pią 10 Sty 2014 - 16:02

Mieszkania przeznaczone dla niższych rangą, jacy nie weszli w posiadanie wielkich wilii, są wystarczająco duże. Na pierwszym piętrze znajduje się przestronna kuchnia wraz ze stołem, przy którym domownicy mogą spokojnie zasiąść i zjeść posiłek. Dom posiada również elegancko urządzony salon, utrzymany w jasnych kolorach. Z korytarza można wejść również do łazienki, w jakiej znajduje się zarówno prysznic jak i wanna. Jest wyłożona kremowymi kafelkami. Zaraz obok niej jest dobudowany niewielki pokój, przeznaczony dla gości, czy na własne potrzeby. Na drugim piętrze, do którego prowadzą schody, znajduje się sypialnia na poddaszu z dwuosobowym łóżkiem i dużym oknem, przez które widać miasto.

~Kazuki Tono
Hurein Vive
Hurein Vive
Admin

Liczba postów : 98
Join date : 28/12/2013

https://kraina-podziemia.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Kazuki Sob 11 Sty 2014 - 23:07

Wysiadłem z samochodu i skierowałam się do wejścia budynku. Już na pierwszy rzut oka wydawał się skrywać setki tajemnic dawnych i obecnych mieszkańców. Ogarnął mnie lęk przed spotkaniem kogokolwiek tu. Jeszcze nie teraz.
Wziąłem głęboki wdech i pchnąłem ciężkie drzwi do środka.
Poczułem jak torba ześlizguje mi się z ramienia, raczej nigdy tego nie lubiłem. Poprawiłem ją szybko i rozejrzałem się za schodami. Kiedy je znalazłem z kieszeni wyciągnąłem karteczkę, na której zapisane było piętro i mieszkanie, które mi przydzielono.
- Drugie piętro... - Mruknąłem niezadowolony. Lenistwo górowało nade mną odkąd pamiętam.
Wszedłem na drugie piętro i rozpocząłem szukanie swojego mieszkania.
- Pierwsze... Drugie... Trzecie... Czwarte! - liczyłem bardziej z nudów, niż faktycznej potrzeby.
Otworzyłem drzwi kopniakiem, tak jak to miałem w zwyczaju i rozejrzałem się dookoła. Kuchnia, cudownie.
Rzuciłem torbę na ziemię i podszedłem do lodówki. Uśmiechnąłem się widząc, że jest napełniona po brzegi. Wyciągnąłem puszkę coli i kontynuowałem zwiedzanie.
Chłód, który panował w pomieszczeniu przyprawił mnie o zimne dreszcze...

Kazuki

Liczba postów : 116
Join date : 10/01/2014
Age : 31

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Kazuki Nie 12 Sty 2014 - 12:32

Oddychając z ulgą uświadomiłem sobie, że to był tylko lęk przed nowym miejscem.
Wszedłem po schodach do sypialni i nie przebierając się w piżamę rozwaliłem się na nim. Muszę przyznać, że było nadzwyczaj wygodne. Zasnąłem nawet nie wiedząc kiedy.

Obudziły mnie promienie wschodzącego słońca, które przebijało się przez niedokładnie zasłonięte okno. Usiadłem na środku łóżka i przeciągnąłem się ospale.
Po chwili bezczynnego siedzenia wstałem i odszukując torbę wyjąłem z niej czarną koszulę oraz spodnie w tym samym kolorze. W mgnieniu oka przebrałem się w świeże ubranie i z grubsza przeczesałem włosy, które swobodnie opadły na moją twarz.
Miałem dość siedzenia w zamkniętym domu, nawet jeśli był to dopiero pierwszy dzień. Zbiegłem po schodach na dół i zaszedłem do kuchni. Sięgnąłem puszkę coli i udałem się na przedpokój.
Pogoda była dziś wyjątkowo słoneczna, więc musiałem zrezygnować z ciężkich piętnastodziurkowych glanów na rzecz converse'ów przed kostkę.
Chwytając puszkę z napojem ostatni raz rzuciłem okiem na mieszkanie i wyszedłem w stronę miasta.

[zt]

Kazuki

Liczba postów : 116
Join date : 10/01/2014
Age : 31

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Kazuki Sob 1 Lut 2014 - 21:33

Kiedy doszliśmy do celu odszukałem lewą ręką klucz, nadal trzymając dłoń chłopaka w prawej. Wsadziłem przedmiot do zamka i przekreciłem go. Drzwi lekko się uchyliły ze skrzypnięciem, było widać, że już jakiś czas były nieużywane. Pchnąłem je dalej i gestem zaprosiłem go do środka.

Kazuki

Liczba postów : 116
Join date : 10/01/2014
Age : 31

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Astrian Sob 1 Lut 2014 - 21:47

Trochę zmęczony spokojnie wszedł do najwidoczniej jego mieszkania, nieco obawiał się że coś go tu zastanie i samo przyjście nie okaże się być zbyt szczęśliwym. Od razu przeszedł do salonu, który spodobał mu się na tyle że usiadł na wolnym miejscu i czekał aż już skończy się pakować, jeśli miał zamiar to zrobić, równie dobrze mogliby przyjść tu po coś innego.
Astrian
Astrian

Liczba postów : 114
Join date : 11/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Kazuki Sob 1 Lut 2014 - 21:51

Wszedłem za nim i zamknąłem za sobą drzwi. Nie było to jakieś biedne mieszkanie, aczkolwiek nie mogło się równać z tym, w czym mieszkał on. Poszedłem do salonu i przysiadłem na oparciu kanapy.
- Napijesz się czegoś?

Kazuki

Liczba postów : 116
Join date : 10/01/2014
Age : 31

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Astrian Sob 1 Lut 2014 - 21:58

- Jeśli nalegasz to nie mam innego wyjścia jak tylko się zgodzić. - czuł się jakby był teraz u kogoś obcego, w gościach, i nie miał pojęcia co robić, bał się że powie coś źle i tylko wyjdzie na debila i będzie musiał się poprawiać. Jakby nie patrzeć to nigdy wcześniej u nikogo nie był, dosłownie nigdy u nikogo nie był.
Astrian
Astrian

Liczba postów : 114
Join date : 11/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Kazuki Sob 1 Lut 2014 - 22:03

Uśmiechnąłem się niepewnie. Czułem, że ta sytuacja nie jest dla niego zbyt komfortowa, toteż chciałem ją jakoś rozluźnić.
- Hej, czuj się jak u siebie, po prostu. - starałem się go uspokoić.
Powolnym krokiem poszedłem do kuchni i sięgnąłem po jakieś napoje z lodówki oraz dwie szklanki. Chwilę później wróciłem do pokoju i postawiłem rzeczy na stoliku.
- Częstuj się. - ponownie usiadłem na oparciu.

Kazuki

Liczba postów : 116
Join date : 10/01/2014
Age : 31

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Astrian Sob 1 Lut 2014 - 22:11

- Nie dzięki. - skulił się nieco na swoim miejscu i westchnął.
- Nie przyszliśmy tu po to aby gadać, prawda? - miał dość siedzenia tutaj więc wstał, i poszedł czekać sobie pod drzwiami frontowymi, chyba, po prostu tymi którymi tu weszli. W myślach przez moment nabija się z tego że jak mógłby w takim miejscu nie być, i teraz to on sam jest najważniejszy, bo inaczej sobie tu wróci.
Astrian
Astrian

Liczba postów : 114
Join date : 11/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Kazuki Sob 1 Lut 2014 - 22:25

- Huh? - westchnąłem - Jak już mówiłem- nie zajmie mi to długo, torbę mam w sypialni jeszcze nie rozpakowywałem.
Wbiegłem po schodach na górę. Drzwi od sypialni nie były zamknięte, jednak odruchowo naciskałem na klamkę. Chwyciłem dużą, skórzaną torbę i zarzuciłem ją na ramię. Rozejrzałem się tylko dookoła w upewnieniu, czy aby napewno wszystko mam. Moment później, w równie szybkim tempie wybiegłem z pokoju trzaskające drzwiami. Zszedłem na dół nieco spokojniej skupiając swój wzrok na nim.
- Już. - oznajmiłem wzruszając ramionami.

Kazuki

Liczba postów : 116
Join date : 10/01/2014
Age : 31

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Astrian Wto 4 Lut 2014 - 19:31

- Więc wracajmy. - wzruszył niepewnie ramionami i wyszedł, nieco zdenerwowany, ciągle nie miał pojęcia dlaczego wszystko co nie jest jego tak go wkurza, może po prostu albo dawno nie był w bardziej cywilizowanym świecie, albo nie był co do niego samego pewien, skąd mógł wiedzieć o czym może pomyśleć w takiej czy innej sytuacji i czy przypadkiem nie wykorzystuje go a za jakiś czas odejdzie bez powodu. Chyba tego ostatniego bał się w tej chwili najbardziej.
Astrian
Astrian

Liczba postów : 114
Join date : 11/01/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Kazuki Czw 20 Lut 2014 - 13:06

Poczułem nagły przepływ ciepła. Nie potrafiłem jednak określić czy jest to coś dla mnie pozytywnego czy też nie. To się po prostu działo.
Na chwile obecną dominowało we mnie złudzenie szczęścia, którego już od dawna mi brakowało. W jednej chwili uświadomiłem sobie, że to wsystko dzieje się na poważnie. Nie będę już sam, dopóki on nie zrezygnuje.
Uśmiechnąłem się.
- Chodźmy. - powiedziałem. Chwicilem chłopaka za ramię i delikatnym ruchem wyprowadziłem, po czym sam wyszedłem.
Upewnilem się czy aby napewno zamknąłem drzwi na klucz i ruszyłem przed siebie nadal trzymając go za ramię.
[zt]

Kazuki

Liczba postów : 116
Join date : 10/01/2014
Age : 31

Powrót do góry Go down

Mieszkanie numer 4 Empty Re: Mieszkanie numer 4

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach