Podziemie


Join the forum, it's quick and easy

Podziemie
Podziemie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pierwsze ~ 1123

Go down

Pierwsze ~ 1123 Empty Pierwsze ~ 1123

Pisanie by Hurein Vive Pią 10 Sty 2014 - 14:45

1. Mam prawo usunąć konto, jeśli adres IP nakłada się na adres osoby którą wcześniej usunąłem
2. Gdy ktoś założy konto i wie że JA jestem obecnie na forum obowiązkiem tej osoby jest wejście na chatboxa i porozmawianie ze mną, ponieważ nie mam zamiaru powtarzać jednej z sytuacji
3. Jeśli usunę komuś konto przez pomyłkę (np. gdy osoba niczego nie zrobiła) taka osoba ma prawo założyć konto drugie, i napisać do mnie wiadomość gdzie tłumaczy że nic nie zrobił/a
4. Nick jest również imieniem postaci, zezwalam na używanie zamiast imienia ksyw lub imienia i nazwiska
5. Gdy jedno z wielu kont użytkownika zostanie opuszczone, ale użytkownik nadal będzie aktywny tylko że z innego konta mam prawo zbanować WSZYSTKIE konta należące do adresu na 3 dni lub więcej w zależności od wytłumaczenia
6. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości dotyczące regulaminu, forum, i innych tego podobnych może napisać do mnie na chatboxie lub też wysłać wiadomość
7. Nie ma czegoś takiego jak zakładanie kont dla zabawy, takich których nie używa się do pisania fabuły. Takie konto zostaje uznane po tygodniu za nieważne i usunięte przez złamanie regulaminu
8. Rozumiem użytkowników jednak mam prawo robić co chcę, kiedy chcę, jak chcę, z kim chcę (chociaż staram się nie kłócić ni grozić innym, a usuwam tylko po złamaniu regulaminu), więc jak się nie podoba to nikogo do niczego nie zmuszam. A jak coś jest nie tak to możecie sobie sami forum założyć.


Dotyczące chatboxa - wypełnienie części regulaminu:

1. Chatbox jak już wspomniałem służy do kontaktowania się użytkowników lub też pisania fabuły
2. Mam prawo zbanować osobę która nie potrafi korzystać z chatu jednak nie usuwając jej z forum gdy nie łamie to regulaminu
3. Oczywiście do mnie, Admina, należy zwracać się z szacunkiem, inaczej zawsze mówię że to forum nie jest dla każdego debila


Priorytety:
<temat> - oznacza że temat ma za zadanie uzupełniać regulamin, dodawać bardzo ważne informacje które prawdopodobnie się nie zmienią; może też informować o sprawach ważnych
<temat> - temat informujący/dopełniający tylko niektóre części forum, np. chatbox czy też inne podobne
<temat> - temat dotyczący użytkowników, zmianach w adminach, moderatorach, oraz informacje które dotyczą osób zbanowanych
<temat> - temat odpowiadający na 'trudne sprawy' użytkowników, którzy nie umieją się mnie zapytać normalnie
<temat-liczby/np. 34234234> - temat tylko i wyłącznie informacyjny
Hurein Vive
Hurein Vive
Admin

Liczba postów : 98
Join date : 28/12/2013

https://kraina-podziemia.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach